Written by 08:49 Без категорії

Важлива інформація щодо навчального процесу в Інституті розвитку символдрами та глибинної психології!

Важлива інформація щодо навчального процесу в Інституті розвитку символдрами та глибинної психології

На Зборах Правління ІРСГП від 21 грудня 2020 прийнято рішення розпочати навчання на кваліфікацію «Психотерапевт за методом Кататимно-імагінативної психотерапії (символдрами)» з січня 2021 року за новою програмою

(https://symboldrama.com.ua/navchannya/psychotherapist/)

Інформація для студентів, що почали навчатись до січня 2021 року і проходять навчання за старою програмою.

 1. Термін захистів дипломних робіт на кваліфікацію «Психотерапевт за методом Кататимно-імагінативної психотерапії (символдрами)» студентів, що розпочали навчання до січня 2021 року, завершується у 2025 році. Рішення прийнято на Зборах Правління ІРСГП від 22 січня 2024р. З 2026 року захисти дипломних робіт на кваліфікацію «Психотерапевт за методом Кататимно-імагінативної психотерапії (символдрами)» відбуватимуться згідно нової навчальної програми.
 2. Відтермінування захистів дипломних робіт на кваліфікацію «Психотерапевт за методом Кататимно-імагінативної психотерапії (символдрами)» за старою програмою можливе у разі необхідності і в індивідуальному порядку при відповідному запиті доцентів, що відповідають на навчальний процес в осередку, і уповноважених представників осередку.
 3. На Зборах Правління ІРСГП від червня 2020 року прийнято рішення про зарахування семінарів, проведених в рамках АОРС КІП до травня 2020.
 4. На зборах Правління ІРСГП від 26 жовтня 2020р прийнято рішення про допуск перетину ролей індивідуальних психотерапевтів, групових психотерапевтів, лекторів, індивідуальних супервізорів, групових супервізорів допускається до 31 грудня 2020 для студентів, що навчаються за старою програмою.
 5. На Зборах Правління ІРСГП від 10 травня 2021 року прийнято рішення зарахувати індивідуальну психотерапію, яка проходила виключно в онлайн-форматі.
 6. Всі спірні питання, що виникають в процесі допуску кандидата в психотерапевти за методом Кататимно-імагінативної психотерапії (символдрами) можуть розглядатись на Зборах Правління і Атестаційної комісії в присутності доцента, що керує навчальним процесом в осередку і уповноваженого представника осередку.

Інформація для студентів, що почали навчатись з січня 2021 року і проходять навчання за новою програмою.

 1. В процесі навчання за новою програмою НЕ допускається перетин ролей індивідуальних психотерапевтів, групових психотерапевтів та лекторів (доцентів).

Виключення

На Зборах ПравлінняІРСГП від 18 грудня 2023 року шляхом голосування прийнято рішення про зарахування 140 академічних годин семінарів індивідуальних і групових психотерапевтів. Рішення актуальне до 12 вересня 2024 року.

 • В процесі навчання за новою програмою НЕ допускається перетин ролей індивідуальних та груповихпсихотерапевтівта супервізорів (індивідуальних чи групових).Рішення прийнято на Зборах Правління ІРСГП від 26.10.2020р.
 • Лектори (доценти) можуть бути індивідуальними чи груповими супервізорами в процесі навчання за умови, що студент супервізується не в одного супервізора, який проводить семінари.
 • В процесі навчання зараховується індивідуальна психотерапія (100 годин) і групова психотерапія (100 академічних годин), що проводяться навчаючими психотерапевтами і доцентами ІРСГП.
 • В процесі навчання зараховуються індивідуальні супервізії (не менше 20 випадків власної практики) і групові супервізії (200 академічних годин), що проводяться супервізорами ІРСГП та МТКІП

Виключення

На Зборах Правління ІРСГП від 19 лютого 2024 року шляхом голосування прийнято рішення про зарахування 30 академічних годин групових супервізій у психоаналітиків.

 • В процесі навчання зараховуються навчально-практичні семінари, теоретичні семінари, що проводяться доцентами і навчаючими психотерапевтами ІРСГП за підтримки міжнародних та вітчизняних фахових спільнот (https://symboldrama.com.ua/organizacziya/perelik-mizhnarodnyh-ta-vitchyznyanyh-fahovyh-spilnot/)

Інформація для студентів, що почали навчатись звересня 2021 року.

На Зборах Правління ІРСГП від 21 червня 2021 прийнято рішення про дворівневу навчальну програма (https://symboldrama.com.ua/navchannya/)

Критерії щодо навчання в ІРСГП визначаються проектом наказу про психологічну допомогу:

Проєкт наказу МОЗ України “Про затвердження Порядку надання психологічної допомоги”

(Visited 1 113 times, 1 visits today)
Close