Written by 21:44 Без категорії, Конференція, Новини

Відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Символдрама сьогодення: Війна і Життя на шляху до Миру»»

11-18 вересня 2022 року на платформі Zoom відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Символдрама сьогодення: Війна і Життя на шляху до Миру». Ми об’єднали більше 200 не лише з України.

Ось лише кілька відгуків наших учасників:

Токовчук Олена: “Дякую! Дякую! Дякую! 4 дні насиченої праці, багато роздумів, почуттів, підтримки і ресурсу я беру із собою. Тема війни була провідною і розкривалася із різних боків, але основне і важливе, що життя продовжується, незважаючи на все. Що наш народ – то велика сила, незламна і могутня, нескорена. Тож живемо і працюємо далі.Бо війна, то нитка, а не полотно. Дякую організаторам і учасникам за цікаві доповіді і майстер-класи”.

Sofia Rieznik: “Сьогодні завершилася конференція з символдрами. І я просто вражена доповідями колег. Особливо хочу відзначити два з них.
Це доповідь К.Родіної про формування нової української ідентичності в умовах війни.Такі класні були виділені суто національні архетипи: Солохи, Панночки, Козака, Кобзаря, Закоханої, та ін. Так багато згадалося, відгукнулося: як моя бабуся у дитинстві мені зв’язала та подарувала кольорову спідничку, і цей образ повернувся. Мені прям захотілося навчитися в’язати! А чому б й ні?))
А ще, захотілося перечитати українські народні казки, і доєднатися до пошуку та опису інших архетипічних фігур нашої культури! Тобто, я собі так визначила тематику майбутньої творчості🙂
Друга доповідь була про родину як ресурс під час війни Л.Дорофєєвої. Цікаво відзначила авторка про статистику: з 1 кварталу 2022 в Україні склало шлюб значно більше людей, ніж розлучилося. Дуже багато народилося діточок!
Ще було цікава та глибока вправа про власне подружнє життя та життя своїх батьків. Дуже емоційна для мене виявилася вправа. Але наприкінці, дуже ресурсна: моє актуальне подружнє життя змінилося, завдяки війні, на краще. І багато дійсно цінного, теплого та вічного в цьому є.
Цей день сьогодні-останній для конференції, але перший у якомусь особливому етапі змін: переосмислення та творчості. Все попереду, йдемо далі!”

Олена Сторож : “Безмежно вдячна всім організаторам і учасникам ІРСГП за теоретично-практичні семінари, майстер-класи, які надихають на професійний ріст, на інсайти і дають відчуття особистісного задоволення від роботи з мотивами символдрами і професійного спілкування з колегами!”

Оксана Машкина: “дуже дякую організаторам за створення такого професійного простору. неймовірно цікаві доповіді, майстер-класи. звісно, що є сум за нашим офлайн зустрічами, але ця конференція була максимально до того наближена, дякую всім, хто долучився було дуже тепло, приймаюче , професійно. Всім миру і перемоги, натхнення в роботі!!!”

Iryne ZUBRYTSKA-MAKOTA: “Дуже вдячна за конференцію! Чудова організація і дуже змістовні доповіді та майстер класи! Радію, що багатьох колег побачила!”

Оксана Шевченко,керівник Асоціації Символдрами та Кататимно-Імагінативної Психотерапії Молдови: "Шановні наші українські колеги! Участь в III Міжнародной науково-практичной конференці «Символдрама сьогодення: Війна і Життя на шляху до Миру» виявилося дуже корисним та ресурсним для мене особисто, та для моїх 2-х колег які брали участь із Молдови.Дуже вдячні та вражені душевністю взаємодії між учасниками та спікерами/організаторами, а також ресурсністю та змістовністю майстер-класів, емпіричністю та науковою обґрунтованістю доповідей. Є на що орієнтуватися нам (Асоціація Символдрами та Кататимно-Імагінативної Психотерапії Молдови), створеним на вашу подобу (як організація)EmojiEmoji!!!Те, що війна багато чого змінила у наших/ваших життях, це так і є, але щось реально поставила на свої місця - тут я скажу пару слів з приводу переходу практично всіх учасників конференції на українську мову.У мене це викликало багато поваги до вас як нації, яка об'єдналася і розгорнулася до світу своєю індивідуальністю, тим самим кажучи: «Ось ми, ось ми якісь, ось як ми думаємо, ось що ми можемо, і якщо вам цікаво, що ми творимо і творимо, то будь ласка, ми відкриті – можемо поділитися, але тільки з тими, хто готовий розширити свої можливості, принаймні розуміти (перекладати) українську мову».Дякую вам за приклад згуртованості, стійкості та послідовності у "формуванні свого Я, відділенні від хибного/ чужого Я" - для мене це важливий та актуальний процес, як особистості та керівника Асоціації.

(Visited 208 times, 1 visits today)
Close