Written by 12:00 Без категорії

Проект ONLINE «4 СЕЗОНИ»: Символдраматичні Різдвяні зустрічі

#Інститут_розвитку_символдрами_і_глибинної_психології# поширює географію ділового партнерства в напрямку забезпечення високого освітнього рівня наших колег та учасників післядипломної освіти #ІРСГП# «Психотерапевт за методом кататимно-імагінативної психотерапії (символдрами)».

Маріса Мартінеллі – керівник Міжнародного дослідницького центру КІП в Італії, психолог, психотерапевт, практичний терапевт EMDR, психодинамічний тренер, автор книги “Vissuto Immaginativo Catatimico” – висловила готовність до плідної співпраці з #ІРСГП# і планує розпочати сумісну науково-практичну діяльність з обміну досвідом 10.01.2021 року в он-лайн проекті #4СЕЗОНИ_СИМВОЛДРАМАТИЧН_ЗУСТРІЧІ.

ТЕМА ЛЕКЦІЇ МАРІСИ МАРТІНЕЛЛІ: “ОСОБЛИВОСТІ ВТРУЧАННЯ І ТЕХНІЧНІ ПРИЙОМИ РОБОТИ В КАТАТИМНО-ІМАГІНАТИВНІЙ ПСИХОТЕРАПІЇ ДИСТАНЦІЙНО, АБО В РЕЖИМІ ОН-ЛАЙН”

Посиланняна реєстраційну форму https://forms.gle/cg55KeM73sqwS88KA

Проект ONLINE «4 СЕЗОНИ»: 

Символдраматичні Різдвяні зустрічі

Тема: «РЕСУРСНА ПІДТРИМКА КЛІЄНТА В ПСИХОТЕРАПІЇ ЗА МЕТОДОМ СИМВОЛДРАМИ  (КАТАТИМНО-ІМАГІНАТИВНОЇ  ПСИХОТЕРАПІЇ)»

 Програма 10.01.2021

09:45-10:00

Привітання – Фреган Алла, Шумакова Лариса

10:00-10:30 

Виступ: «Як визначити і знайти ресурси людини в символдрамі( кататимно-імагінативній психотерапії)», Шумакова Лариса – канд. психол. наук, доцент Міжнародного товариства Кататимного переживання образів та імагінативних методів в психотерапії і психології (МТКПО), Інститута розвитку символдрами і глибинної психології(ІРСГП), супервізор, керівник Херсонського регіонального відділення ІРСГП і психотерапевт реєстру Української спілки психотерапевтів (УСП)

10:30-12:00 

Виступ: «Особливості втручання і технічні прийоми роботи в кататимно-імагінативній психотерапії дистанційно або в режимі онлайн», Маріса Мартінеллі (Італія) – психолог, психотерапевт, практичний терапевт EMDR, психодинамічний тренер, фриланс Монтегротто Т. (Падуя), автор книги «Vissuto Immaginativo Catatimico» 

(біографія Маріси Мартінеллі в кінці програми)
12:00-12:15 – Перерва (15 хв.)

12:15-13:15 – Майстер-класи: перший блок  

 • «Давайте знайомитись» – Хутковська Емілія 
 • «Казкові історії як ресурсне підживлення в психотерапії за методом символдрами» – Савун Анна  
 • «Психотерапія адиктів. Ресурс терапевта в роботі з залежностями» – Дяченко Оксана
 • «Ресурсна підтримка пізнавальної діяльності дошкільників за методом символдрами» – Посипанка Єлизавета 
 • «Цінність ресурсу. Квітка, у якої все є» – Анікіна Інна

13:15-13:45 – Велика перерва (30 хв.)

13:45-14:45 – Майстер-класи:  другий блок

 • «Дерево як символ життя. Робота з авторськими метафоричними картами «Дерево» в Символдрамі – Фреган Алла 
 • «Психологічний ресурс як феномен в роботі психотерапевта та психолога-консультанта» – Вовканич Маргарита
 • «Ресурсна мандалотерапія в символдрамі як універсальний інструмент розвитку» – Бабинець Любов
 • «Символдрама – метод самомотивації. Авторська техніка «Ландшафт душі»» – Добриніна Дар’я

14:45-15:00 – Перерва (15 хв.)

 15:00-16:00 – Майстер-класи:  третій блок

 • «Ресурсна гідротерапія за методом символдрами» – Скрипаль Поліна
 • «Право на життя… Повертаю собі знову» – Стойкова Яна 
 • «Спалювання темряви. Авторські техніки в роботі з депресією» – Шумакова Лариса
 • «Символдрама в роботі з травмою. Токсичні відносини «За» і «Проти»» – Григорчук Юлія

16:00-16:15 – Перерва (15 хв.)

16:15-17:30 

WORKSHOP для всіх учасників: «Робота в групі з використанням символдраматичних технік» – Херсонський плейбек-театр SunCity з кондакторкою Прибильською Ольгою

17:30 – Закриття Різдвяних зустрічей: Фреган Алла, Шумакова Лариса

 Побажання та враження учасників.

Маріса Мартінеллі 

Я психолог і психотерапевт, я практикую свою діяльність в якості фрілансера в студії психології та психотерапії Монтегротто-Терме (Падуя).

Я закінчила факультет психології Падуанського університету в 1981 році за спеціальністю «Діагностичне додаток» і захистила дисертацію на тему «Діабет і вагітність: психодинамічні міркування» і з тих пір не припиняла вчитися.

Ось тільки найважливіші курси.

У 1987 році я спеціалізувалася на біопсіхотерапіі в CRB (Центр біопсихічних досліджень) в Падуї.

У 1992 році я спеціалізувалася на короткостроковій психотерапії в CISSPAT (Італійському центрі розвитку короткострокової психотерапії) в Падуї. Моє перше дослідження очей: «Аутогенна імагінативна психотерапія при дефектах рефракції: комплексний психосоматичний підхід». Інтерес до цієї теми пізніше привів мене до поглиблення ролі релаксації, аутотренінгу і образної музикотерапії в лікуванні короткозорості  та інших дефектів зору.

У 1998 році я пройшла курс навчання по імагінативній психотерапії VIC: я отримала кваліфікацію для практики з 2003 року і визнана терапевтом VIC SAGKB (Schweizer Arbeitsgemeinschaft für Katathymes Bilderleben – Швейцарія) з 2015 року. З сильної пристрасті до мистецтва, міфам і символам в своїй психотерапевтичної практиці, на сеансах, я використовую VIC (Imaginative Catatimic Lived), задуманий Х.С. Льойнером, який вважаю одним з моїх  привілейованих інструментів лікування. З 2009 року я також організовую семінари та теоретичні / практичні курси, сприяю  поширенню в Італії цього цікавого методу, професором якого я є з 2017 року і відповідальним за навчальні курси I і II рівнів, у співпраці з кваліфікованими викладачами найвідоміших європейських компаній: SAGKB ( Швейцарія), AGKB (ArbeitsGemeinschaft für Katathymes Bilderleben – Німеччина), STBS (Stitching Ter Bevondering Symbooldrama – Голландія) і OGATAP (Österreichische Gesellschaft für Agewandte TiefenPsychologie – Австрія).

З 2003 року я є терапевтом іншого важливого методу, EMDR (Десенсибілізація і обробка рухом очей – Каліфорнія, США), схваленого Європейською асоціацією EMDR і використовуваного для переробки  травм, психосоматичних стресових розладів та інших незручностей психічних  та поведінкових.

З 2015 року я також пройшла II рівень навчання сенсомоторної психотерапії, сертифікований SPI (Інститут сенсомоторної психотерапії – Колорадо, США), псіхокорпоральний тренінг, який пропонує інструменти психолога для лікування травм прихильності й емоційної регуляції, які є основною причиною страждань у відносинах; я розробила комплексний психодинамический підхід до лікування проблем очей і болючих синдромів, особливо жіночих і постуральних.

Моя спеціальна підготовка визначає новаторський підхід, який я використовую при лікуванні порушень зору, проблем у відносинах в сім’ї, вихованні дітей і при розлученнях. Крім того, завжди займаючись жіночою психологією,  приділяю особливу увагу вирішенню болючих синдромів жіночої урогенітальної і сексуальної сфери на різних вікових етапах.

Я займаюся безперервною освітою лікарів, психологів, консультантів, психотерапевтів і студентів, які вивчають медицину і психологію, в формі: курсів професійної підготовки – індивідуального та групового супервізування, конференцій і семінарів. Я також акредитована в Університеті Падуї на факультеті FISPPA в якості наставника для проходження навчальних стажувань на курсах підвищення кваліфікації з психології та професійних курсах післядипломної освіти (для складання державного іспиту на отримання кваліфікації для практики і доступу в Професійний регістр психологів).

Я завжди готова застосувати свої знання до найрізноманітнішого досвіду, тому я вигадала заходи, курси та семінари в музеях, культурних асоціаціях і літературних колах, виставках, лікарнях.

Мій творчий і новаторський дух привів мене до експериментів, дизайну і створення компакт-диска ON VISUAL WELLNESS – в супроводі фонової музики Capitanata – корисного інструменту для кращого управління негативними ефектами візуального стресу. Але це ще не все: цей компакт-диск також може бути керівництвом, щоб відкрити двері душі тих, хто шукає гармонію між розумом і тілом, між оком, розумом і серцем. Продовжуючи йти цим шляхом, я згодом випустила другий компакт-диск – SECRET GARDEN – завжди супроводжується Capitanata: тут музика і символічне оповідання об’єднуються, щоб допомогти жінкам заново відкрити для себе задоволення і силу жіночності.

Сфери  втручання.

Інтервенційна діяльність моєї Студії призначена для дорослих, підлітків і дітей; з сім’ями та групами.

Завдяки глибокому інтересу до людини і складним відносинам  між розумом і тілом, я поширила своє психодинамічне навчання, поглибила духовні, екологічні та соціальні аспекти людини з точки зору PNEI (псіхоневроендокрінної імунології).

Комплексне психологічне дослідження.

Завдяки співпраці з іншими професіоналами, Психологічна студія була перейменована в Інтегровану психологічну студію, а також стала штаб-квартирою секції SIPNEI Veneto Est-Friuli, асоціації, з якої я просуваю і займаюся організацією конференцій, групових зустрічей і вечорів у співпраці з місцевою владою та асоціаціями.

(Visited 278 times, 1 visits today)
Close