Written by 10:36 ІРСГП, Новини

Вітаємо наших дорогих колег із заслуженим отриманням нового статусу!

12 вересня 2020 року в нашій команді професіоналів ІРСГП з’явилися нові фахівці.
Приємно представити вам доцента ІРСГП і МТКПО Наріцу Нелю Іванівну м.Вінниця і трьох нових навчальних психотерапевтів ІРСГП і МТКПО Наталію Федорівну Мажіріну м.Київ, Наталю Михайлівну Харченко м.Одеса, Наталію Вікторівну Войцеховську м.Житомир.

Блискучі майстер-класи, впевнене володіння теорією і практикою Кататимно-імагінативної психотерапії, необхідний рівень професійної підготовки, здатність працювати в команді ІРСГП і причетність до методу символдрами – все це враховувалося на Правлінні ІРСГП при голосуванні за нових кандидатів.

Вітаємо наших дорогих колег із заслуженим отриманням нового статусу!

Наріца Неля Іванівна

Наріца Неля Іванівна, доцент ІРСГП та МТКПО м. Вінниця. В символдрамі з 2004 року. З 2007 р. навчаючий психотерапевт та співорганізатор Вінницького освітнього проекту з символдрами. Працює в приватній практиці, займається навчанням методу символдрами, ведуча психотерапевтичних та супервізійних груп, автор числених семінарів, супервізор Інституту розвитку символдрами та глибинної психології, член Етичної комісії ІРСГП.

Харченко Наталя Михайлівна

Харченко Наталя Михайлівна – навчаючий психотерапевт за методом символдрами, член УСП, кандидат в політаналітики. Практичний психолог вищої категорії та викладач Одеського педагогічного коледжу, Приватна практика на базі інституту глибиною психології та методів психокорекції в Одесі.

Мажиріна Наталія Федорівна

Мажиріна Наталія Федорівна – психолог, навчаючий психотерапевт за методом символдрами, член ІРСГП, приватна практика, м. Київ.

Наталія Вікторівна Войцехівська – навчаючий психотерапевт за методом символдрами, член ІРСГП, регіональний керівник, м. Житомир.

Наталія Вікторівна Войцехівська
(Visited 216 times, 1 visits today)
Close