Written by 11:02 ІРСГП, Конференція, Новини

Відбулася 1 Міжнародна науково-практична конференція «Символдрама: ремесло і мистецтво»!

От і відбулась 1 Міжнародна науково-практичної конференція «Символдрама: ремесло і мистецтво»!

Змістовні та надихаючі доповіді, професійні та цікаві майстер-класи, захисти дипломів та присвоєння статусів!

Дякуємо за теплі відгуки наших учасників:

Tanya ReichЗавершилась Международная научно-практическая конференция «Символдрама: ремесло и искусство». Завершилась эта встреча. Чтоб состоялась новая. Новые. Словно чистые листы, которых мы пока не коснулись. Но уже мечтаем. Опираясь на слова Гарольда Ульманна, я чувствую себя путешественницей, которая совершает путь, наполненный интересом. К себе, к другим, к миру. И радостно от того, что нас, путешествующих, много. Сообщество. Інститут розвитку символдрами і глибинної психології

Viktorija Hupalovska “Доповідь, розрахована на 30 хв, затяглася на 1,5 год…. і того було мало ! Такі теми завжди привертають увагу і викликають емоції …)
Дякую усьому багаточисельному Товариству кататимно-імагінативної терапії та Інституту розвитку Символдрами і глибинної психотерапії ІРСГП за інтерес до мого скромного доробку і можливість поділитися досвідом”

Ірина СавельМарія Матвєєва та Катерина Сукеник представили майстер-клас «Лялька-мотанка як провідник до глибин жіночої гармонії». Про «Кольорову гаму стосунків у парі» говорила Людмила Липовская. Про розлади харчової поведінки на майстер-класі «Їжа – я люблю тебе/себе?» розповідала Ірина Савель. Досвід колег та можливість поділитися своїми напрацюваннями стимулюють до вдосконалення. А надихаючою стане “біла сторінка” Гаральда Ульманна з його лекції “Символдрама та її горизонти”

Natalya Voytsehovskaya “І Международная конференция “Символдрама: ремесло и искусство” – это часы вдохновения, ресурса, бесценного опыта!
Благодарна за возможность представления своего мастер-класса и за теплые отзывы участников о моей работе! Благодарна Снежана Димитрова , Катерина Родина, Елена Сазонова за поддержку в получении нового статуса! Поздравляю своих коллег Наталия Мажирина, Наталья Харченко, Неля Нарица с присвоением статусов обучающих психотерапевтов и доцента! Наполнена силами и желанием расти и развиваться!”

Tetiana ZhylovskaУ межах Міжнародної конференції “Символдрама: ремесло і мистецтво”. 13 вересня відбулися лекції доктора медицини, психотерапевта, доцента німецького та чеського професійного товариства КІП Гаральда Ульманна. Дуже цінний досвід співпраці з іноземними колегами, у яких важливо і приємно навчатися і впроваджувати отримані знання у психотерапевтичну практику в Україні.”

Снежана Димитрова “Три дня символдраматической конференции – три насыщенных дня общением с коллегами, новыми знаниями, идеями и вдохновением!
Спасибо за организацию Катерина Родина, Інститут розвитку символдрами і глибинної психології, Елена Сазонова и Христя Турецька – все было на высоте! Это мой первый опыт онлайн-конференций и он мне понравился!
Спасибо всем докладчикам и ведущим мастер-классов: информация ценная, вдохновляющая к размышлениям.”

(Visited 116 times, 1 visits today)
Close