Written by 17:14 Без категорії

ТЕОРІЯ ОБ’ЄКТНИХ СТОСУНКІВ. ТЕОРІЯ ПРИВ’ЯЗАНОСТІ

Шановні колеги, практичні психологи та психотерапевти ЗАКАРПАТТЯ, Ужгороду , Херсону та інших міст України! Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь в семінарі ТЕОРІЯ ОБ’ЄКТНИХ СТОСУНКІВ. ТЕОРІЯ ПРИВ’ЯЗАНОСТІ 4-5 вересня 2021. час роботи 10.00 — 18.00
! Обов’язковий семінар для учасників проекту “Психотерапевт за методом символдрама”!

Цей семінар буде теоретичною та практичною допомогою для колег, які :
мають бажання ознайомитися з методом КІП ( Кататимно-імагінативної психотерапії, символдрама) та у подальшому розпочати навчання в програмі післядипломної освіти 2021 «Психотерапевт за методом кататимно-імагінативної психотерапії (символдрами)»;
працюють з дітьми та підлітками ;
застосовують в психологічній практиці роботу з травмами дитинства;
звертаються в своїй роботі до психоаналітичної теорії, зокрема теорій розвитку.Семінар відбуватиметься в змішаному форматі, тобто наживо (OFFLINE) в місті УЖГОРОД та ONLINE, колеги з інших міст, яким далеко добиратися до міста, можуть доєднатися онлайн.

ЗАПРОШУЄМО НА ЗАКАРПАТТЯ В м. УЖГОРОД для живого професійного навчання та спілкування , а також для відпочинку, помилуватися карпатськими панорамами, подихати чистим повітрям та ще трішечки подовжити літні дні та порадувати себе закарпатською кухнею, термальними водами, старовинними замками, сірковими чанами…! Ця поїздка для всіх , хто вже не раз бував у найзахіднішій області України, але шукає приводів приїхати знову і знову ))

НАШІ ВИКЛАДАЧІ:
Фреган Алла (Ужгород) – психотерапевт за методом Кататимно-імагінативної психотерапії (символдрама), доцент Інституту розвитку символдрами і глибинної психології (ІРСГП), що є дійсним членом Міжнародного товариства Кататимно-імагінативної психотерапії (МТКІП), супервізор ІРСГП , тренер УСП, регіональний керівник ІРСГП в Закарпатті.
ФБ: https://www.facebook.com/profile.php?id=100008586906814

Турецька Христя – к.п.н., психотерапевт за методом Кататимно-імагінативної психотерапії (символдрама), доцент Інституту розвитку символдрами і глибинної психології (ІРСГП), що є дійсним членом Міжнародного товариства Кататимно-імагінативної психотерапії (МТКІП), супервізор ІРСГП , УСП.
ФБ: https://www.facebook.com/khrystja

В програмі передбачені години теорії та практики, робота з протагоністом, в підгрупах з символдраматичними мотивами та їх розбір.

ПРОГРАМА семінару Т4. (20 акад. год.) 4-5 вересня 2021
час роботи 10.00 — 18.001. Розвиток об’єктних стосунків у теорії Фройда. Основні положення теорій М. Кляйн, Анни Фройд, Джона Боулбі. Британська школа (Балінт, Фейербейрн, Гантріп, Віннікотт).
2. Его-психологи (Х. Кохут, О. Кернберг, М. Малер, Д. Штерн).
3. Розвиток об’єктних стосунків:
4. стадія первинних взаємодій: фізіологічна прелюдія до об’єктних стосунків (0-2 міс.);
5. стадія початку діалогу (2 міс.);
6. стадія сепарації-індивідуації;
7. стадія тріадних об’єктних стосунків.
8. Об’єктні стосунки в латентному періоді
9. Об’єктні стосунки в підлітковому періоді.
10. Практична частина: розбір кейсів – з опорою на теорію об’єктних стосунків.
11. Теорія прив’язаності. Джон Боулбі. Біографія. Передумови. Основні положення теорії прив’язаності. Фази розвитку прив’язаності. Типи прив’язаності. Експеримент «Дивна ситуація» Мері Ейнсворт. Документальний фільм «Джон».
Семінар сертифікується
1)#ІРСГП#Інститут_розвитку_символдрами_і_глибинної_психології (входить в оплату семінару) та
2)#УСП#Українська_спілка_психотерапевтів (додаткова оплата 50 грн).
Ціна 1600 грн. (за два навчальних дні 4-5 вересня) – при умові оплати до 27.08.21
Після 28.08.21 ціна – 1800 грн.
Для членів реєстру ІРСГП http://symboldrama.com.ua/reyestr/ -10% відповідно вартості участі.
Запис в групу за телефоном: 050 6182442 Фреган АллаДля колег, які хочуть долучитися до програмного семінару 21 серпня 2021р. Т9 «ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА ГРУПОВОЇ ПСИХОТЕРАПІЇ В СИМВОЛДРАМІ»: групова психотерапія, групова динаміка, використання групової форми роботи з клієнтами в умовах офлайн і онлайн (програмний навчальний семінар Т9 , перша частина, 10 ак.год.
!Обов’язковий семінар для учасників проекту “Психотерапевт за методом символдрама”!)
Дивіться та реєструйтеся за посиланням https://www.facebook.com/events/532359681311369 Бачити менше

(Visited 267 times, 1 visits today)
Close