Written by 20:23 ІРСГП, Новини

ОСІННІ СИМВОЛДРАМАТИЧНІ ЗУСТРІЧІ «Супервізія, інтервізія, балінтовська група»

ОСІННІ СИМВОЛДРАМАТИЧНІ ЗУСТРІЧІ «Супервізія, інтервізія, балінтовська група» – теоретичний програмний семінар ІРСГП + 6 ак.год. групових супервізій

8 жовтня 2022 року (з 9.00-17.00) в рамках програми навчання з символдрами відбудеться онлайн семінар «Супервізія, інтервізія, балінтовська група» ( 10 ак.год), з них 6 ак.год. – групові супервізії, які зараховуються у накопичувальні години групових супервізій(!)

Проект #4_СЕЗОНИ_СИМВОЛДРАМАТИЧНІ_ЗУСТРІЧІ, спрямований на знайомство з можливостями методу кататимно-імагінативної психотерапії (символдрами), а саме осінній сезон 2022 проекту #4_СЕЗОНИ спрямований на теорію і практику супервізії, інтервізії та балінтовських груп. ДЛЯ КОГО ПРИЗНАЧЕНИЙ ЦЕЙ СЕМІНАР?
• для тих, хто завершує навчання в Інституті розвитку символдрами і глибинної психології за програмою до 2019року;
• для учасників навчального проекту, які вчаться за новою програмою і накопичують години супервізійної практики.
• для колег, яким потрібен досвід та години групових супервізії.

ТЕМА СЕМІНАРУ ВХОДИТЬ ДО ОБОВ’ЯЗКОВИХ ГОДИН СЕМІНАРУ Т10. “Теорія і практика групової психотерапії в символдрамі. Супервізія, інтервізія, балінтовска група” (30 акад. год.) за навчальною програмою до 2019р. 20ак.год. були відпрацьовані на попередніх двох частинах ПРОЕКТУ “СИМВОЛДРАМАТИЧНІ ЗУСТРІЧІ: 4 СЕЗОНИ” в 2020 році.
Навчальний проєкт було призупинено і семінар було перенесено з лютого 2022р. на жовтень 2022 внаслідок початку війни, розпочатої росією проти України.

Семінар та години групових супервізій сертифікуються:
• Інститут розвитку символдрами і глибинної психології (ІРСГП)
•Українська спілка психотерапевтів (УСП) за додаткову оплату 50 грн.

Викладачі:
ТУРЕЦЬКА Х.І. кандидат психологічних наук, психотерапевт за методом символдрами, голова секції символ драми Української спілки психотерапевтів, доцент, супервізор Інституту розвитку символдрами та глибинної психології та Міжнародного товариства Кататимно-імагінативної психотерапії.
ШУМАКОВА Л.П.., кандидат психологічних наук, психотерапевт за методом символдрами, тренер Української спілки психотерапевтів, доцент, супервізор Інституту розвитку символдрами та глибинної психології та Міжнародного товариства Кататимно-імагінативної психотерапії.
ФРЕГАН А.В., кандидат психологічних наук, психотерапевт за методом символдрами, тренер Української спілки психотерапевтів, доцент, супервізор Інституту розвитку символдрами та глибинної психології та Міжнародного товариства Кататимно-імагінативної психотерапії.РЕЄСТРАЦІЯ: заповніть, будь ласка форму
https://forms.gle/mSmaR5F9hi2hE2eE7ОПЛАТА:
для членів ІРСГП (хто входить в реєстр на сайті Інституту) – 1000 грн
для не членів реєстру – 1150 грн
Сертифікат УСП оплачується додатково – 50 грн
Оплата після 30 вересня для всіх учасників 1200 грн.Подивитися реєстр членів ІРСГП можна тут: http://symboldrama.com.ua/reyestr/

(Visited 153 times, 1 visits today)
Close