Written by 18:42 МТКПО, Навчання, Новини

Міжнародний науково-практичний семінар для доцентів та навчаючих психотерапевтів МТКПО «Критерії допуску та контроль якості в психотерапевтичній освіті»

5-7 лютого 2021 року на платформі Zoom відбудеться міжнародний науково-практичний семінар для доцентів та навчаючих психотерапевтів МТКПО «Критерії допуску та контроль якості в психотерапевтичній освіті».

Інститут психотерапевтичної освіти зобов’язаний ретельно та відповідально ставитись до організації процесу висококваліфікованого навчання молодих. При цьому важливою умовою психотерапевтичної освіти є врахування індивідуальної спроможності кожного з кандидатів аби гарантувати їх належне ставлення і якість наданої психотерапевтичної допомогти майбутнім пацієнтам.

Науково-практичний семінар орієнтований на доцентів та навчаючих психотерапевтів, що відповідають за освіту кандидатів у психотерапевти. Розроблятиметься обов’язкова форма здобуття освіти; відбуватиметься спільна рефлексія критеріїв допуску до вступу на психотерапевтичну освіту. Здатність до оцінювання придатності майбутніх кандидатів буде практикуватися як допускове інтерв’ю у вигляді сценічної супервізії.

Таким чином формуватимуться критерії контролю якості роботи кандидатів у психотерапевти в процесі здобуття освіти.

Ведуча семінару: Ренате Заннвальд, доктор медичних наук, спеціаліст-педіатр, спеціаліст психотерапевтичної медицини, дитячої та підліткової психіатрії та психотерапії, психоаналітик Німецької спілки психоаналізу, психотерапії, психосоматики та глибинної психології, доцент та супервізор Міжнародного товариства Кататимного переживання образів (МТКПО)

Розклад роботи
5 лютого: 18.00 – 21.00
6 лютого: 11.00 – 19.00
7 лютого: 11.00 – 14.00

Вартість участі у міжнародному науково-практичному семінарі
– при реєстрації та оплаті до 26 січня (включно) 2021 р. — 3000 грн. (не для членів ІРСГП 3550 грн, або 100 євро);
– при реєстрації і оплаті після 26 січня 2021 р. — 3550 грн (не для членів ІРСГП 3850 грн, або 110 евро).

Для реєстрації заповніть будь ласка наступну форму: https://forms.gle/TAXdQ87VcSwAvfiMA

Для участі у семінарі запрошуються тільки спеціалісти, що мають закінчену психотерапевтичну освіту, навчаючі психотерапевти, супервізори та доценти ІРСГП. Кількість учасників групи обмежена!
Остаточний розклад семінару разом з посиланням на Zoom буде відправлено до 1 лютого 2021 на вашу електронну пошту з електронної реєстрації.

З організаційних питанням звертатись:
Родіна Катерина Миколаївна
e-mail: karodinas@gmail.com
Viber, WhatsApp, Telegram: +380990315830
Секретаріат ІРСГП: e-mail: secretary.irsgp@gmail.com

(Visited 153 times, 1 visits today)
Close