Written by 20:44 Навчання, Новини

Міфи, казки, фантазії в символдраматичній практиці

Запрошуємо практикуючих психологів і тих, хто хоче познайомитися з методом Символдрами на унікальний семінар, який дозволить Вам зануритися в світ міфів, казок і фантазій.

Ви отримаєте прекрасний інструмент для роботи з індивідуальним і колективним несвідомим, який ви зможете використовувати як для своєї психотерапевтичної практики, так і для аналізу власних життєвих сценаріїв.

На семінарі ми проведемо психоаналітичний розбір казок, що відображають конфлікти оральної, анально-садистичної, фалічно-едіпальной, латентної, пубертатної стадій. Поговоримо про такі казки, як “Попелюшка”, “Дюймовочка”, “Снігова королева”, “Шрек”, “Колобок”, “Буратіно”, “Червоненька квіточка ( Аленький цветочек)”, “Синя борода”, “Червона шапочка” та інші.
Ми поговоримо про історичне коріння чарівної казки, про теорію архетипів, особливо про архетипи Великої Матері за Е.Нойманном.

Ви дізнаєтеся про те, як Ви зможете використовувати казки в психодіагностці та психотерапії.
Семінар відбуватиметься он-лайн.

Дати проведення: 30-31 травня, 6 червня.
Вас чекають 3 дні повного занурення в чарівний світ казок. Кожен день буде присвячений різним аспектам теорії глибинної психології, практичним вправам та символраматичним походам в казки.


Після проходження семінару Ви зможете написати свою власну казку, яка відображатиме ваш неповторний життєвий сценарій.
Семінар сертифікується Інститутом розвитку символдрами і глибинної психології і входить в базову програму підготовки психотерапевтів за методом символдрами.
 Ведуча семінару:
Катерина Миколаївна Родіна – кандидат психологічних наук,
доцент МТКПО, голова правління Української громадської організації «Інститут розвитку символдрами і глибинної психології», психотерапевт за методом символдрами і імагінативної психотерапії тіла (ImKP), видавець журналу «Символдрама», акредитований супервізор і викладач, керівник Центру психології “Mirtus”.
 Вартість семінару:
до 30 квітня – 3000 грн.
до 29 травня – 3300 грн.
в день семінару – 3600 грн.
 

Для запису на семінар пишіть на еmail mirtus.center@gmail.com
Більш детальна інформація про семінар тут: katerynarodina.com

(Visited 287 times, 1 visits today)
Close