Written by 12:15 Новини

КАТАТИМНО-ІМАГІНАТИВНА ПСИХОТЕРАПІЯ ПОРУШЕНЬ МІЖОСОБИСТІСНИХ ВІДНОСИН В ПАРІ

24.04.2021 Запрошуємо взяти участь в ІІ сезоні проекту по обміну психотерапевтичним досвідом #4_СЕЗОНИ_ СИМВОЛДРАМАТИЧНІ_ЗУСТІЧІ
УКРАЇНА – ІТАЛІЯ
(на платформі ZOOM)
ТЕМА: #КАТАТИМНО_ІМАГІНАТИВНА_ПСИХОТЕРАПІЯ_(СИМВОЛДРАМА) ПОРУШЕНЬ МІЖОСОБИСТІСНИХ ВІДНОСИН В ПАРІ

ПРОГРАМА за посиланням:https://drive.google.com/…/1pj60ksweFRbYJwNg2pR…/view…• 10 майстер-класів,

  • 4 доповіді, які підготували колеги та викладачі навчального проекту #Інститут_розвитку_символдрами_і_глибинної_психології ,
  • Лекція (теорія та практика): Маріса Мартінеллі
  • Групова супервізія.
  • Супервізор:

почесна гостя, доктор Маріса Мартінеллі – президент інтернаціонального центру VIC -ITALIA, психолог, психотерапевт, доцент відділення неврологічних хвороб Падуанського університету. терапевт з терапії наслідків психотравм, психотерапевт з сенсомоторниної практики, рівень ІІ; терапевт VIC(КІП), визнана в Швейцарії та Європі, Монтегротто Терме ( Падуя), Італія.
Багато років в своїй клінічній практиці використовує інтегральний метод на базі наукового підходу в національному та інтернаціональному просторі. Керує курсами та семінарами по спеціалізації з VIC в різних клінічних випадках, співпрацює з іншими школами та інститутами. Розвиває протоколи втручання і наукового пошуку використання VIC в пологових будинках, працює з синдромами болю, з лікуванням гінекологічних хвороб, а також хворобою очей.
Засновниця Навчального Центру ViC Italia і проекту “Імагнінація і стрес в часи пандемії covid-19” у співпраці з професором Оленою Тенконі.

Тема лекції Маріси Мартінеллі:
“Імагінативні техніки ВІК (КІП) в системному полі сімейних зв’язків”.

Проект #4_СЕЗОНИ_СИМВОЛДРАМАТИЧНІ_ЗУСТРІЧІ, спрямований на знайомство з можливостями методу символдрами в Україні та за її межами, на обмін психотерапевтичним досвідом, а також на підтримку колег-символдраматистів в поширенні інформації про їх професійну діяльність.

СЕРТИФІКАЦІЯ.
При бажанні отримати сертифікати ІРСГП – Інститут розвитку символдрами і глибинної психології та УСП – Українська_спілка_психотерапевтів: вказати при оформленні реєстраційної форми (додаткова оплата).

Контактні номери:
Алла Фреган 050 618 2442
Лариса Шумакова 095 420 6872
Авторки проекту: Лариса Шумакова і Alla Fregan за підтримки #Інститут_розвитку_символдрами_і_глибинної_психології, колег з Італії, психотерапевтів та учасників навчального проекту ІРСГП – Херсонського і Закарпатського регіонів ІРСГП. В другому сезоні до наших спікерів приєдналися колеги з Кам’янець-Подільського, Житомирського та Київського, Львівського регіонів, а також чекаємо на участь італійських колег, які виявили бажання разом з Марісою Мартінеллі приєднатися до Квітневих Символдраматичних зустрічей.

ОПЛАТА.
До 10 квітня 2021 р. – 650 грн (для членів ІРСГП- 600).
Після 10.04.2021 р. – вартість участі для всіх становитиме 750 грн. Регіональні керівники приймають участь безкоштовно, у разі участі ще трьох представників з регіону. РЕЄСТРАЦІЯ:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSevi6lwY11-pLnJ4RHCon3yzcomtEepw7xNrWGlxs4B_om_XA/viewform

(Visited 299 times, 1 visits today)
Close