Written by 21:07 ІРСГП, МТКПО, Новини

Інформація щодо Запорізького регіонального відділення ГО ІРСГП

Шановні колеги, на фейсбук сторінці ТзОВ “Межународная организация “Символдрама в Израиле и Украине” з’явилася інформація про призначення керівником Запорізького регіонального відділення АОРС КІП Вікторії Капітоненко.
Інформуємо вас, що керівником Запорізького регіонального відділення Української громадської організації «Інститут розвитку символдрами і глибинної психології» була і продовжує бути Васильєва Наталія Олегівна.
Усі контакти керівників регіональних відділень розміщено на офіційному сайті ГО ІРСГП http://symboldrama.com.ua/contact/
Нагадуємо, що 7 лютого 2020 року МТКПО визнало ГО ІРСГП повноправним членом міжнародної спільноти шляхом голосування і делегувало право самостійного проведення навчальних проектів в методі Кататимно-імагінативної психотерапі (символдрами), сертифікації спеціалістів та відповідальності за навчальні та психотерапевтичні процеси в організації.

На даний час ГО ІРСГП – ЄДИНЕ професійне об’єднання в Україні, підсумкові сертифікати якого візуються МТКПО (Міжнародне товариство Кататимного переживання образів та імагінативних методів у психотерапії та психології – Internationalen Gesellschaft für Katathymes Bilderleben (IGKB) )!

Щодо офіційної реєстрації АОРС КІП в Україні, статусу цієї організації, сертифікації її членів в Україні питання з’ясовується.

(Visited 338 times, 1 visits today)
Close